Kampinoski Park Narodowy uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich w urzędach administracji rządowej oraz w jednostkach organizacyjnych podległych lub nadzorowanych. [link]
Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie oferty.praca.gov.pl

Zapraszamy studentów do odbycia praktyk studenckich w Kampinoskim Parku Narodowym. Praktyki odbywają się dla wszystkich zainteresowanych w jednym miesiącu od 1 do 30 września (4 tygodnie) każdego roku od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

Praktyki przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem i polegają na współuczestniczeniu w pracach z zakresu ochrony przyrody i edukacji. Nie organizujemy praktyk studenckich wg. indywidualnych programów.

Zakwaterowanie i wyżywienie studentów odbywa się we własnym zakresie.

Odbycie praktyki zawodowej odbywa się na podstawie dwustronnej umowy pomiędzy Parkiem a uczelnią kierującą studenta na praktykę. W umowie przygotowanej przez Pełnomocnika Dziekana należy sprecyzować termin praktyk oraz udokumentować, że student jest ubezpieczony od nieszczęśliwych wypadków przez samego siebie lub uczelnię. Należy również podać podstawę odbywania praktyki oraz wpisać informację, iż w związku z odbywaniem praktyk pracodawca nie jest zobowiązany do jakichkolwiek świadczeń pieniężnych na rzecz praktykanta.

W razie wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Zespołem ds. Pracowniczych i Organizacyjnych.

tel. 22 711 60 01 wew. 313

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Projekty
NFOŚiGW - logo Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska - logo
Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska
Projekty finansowane z Unii Europejskiej Lasy Państwowe - logo