• Zapraszamy na wycieczkę weekendową w ramach projektu „Przyroda na horyzoncie „Hu hu ha, zima wcale nie jest zła – o turystyce zimowej słów kilka”.

    Zapraszamy na wycieczkę weekendową w ramach projektu „Przyroda na horyzoncie „Hu hu ha, zima...

  • Zapraszamy na wycieczkę weekendową w ramach projektu „Przyroda na horyzoncie

    Zapraszamy na wycieczkę weekendową w ramach projektu „Przyroda na horyzoncie "Na granicy wiosny i...

  • Światowy Dzień Mokradeł - wycieczka

    Światowy Dzień Mokradeł - wycieczka

Wzorem lat ubiegłych Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, jako Krajowy Punkt Kontaktowy, organizuje  Dzień Informacyjny LIFE+. W tym roku, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, odbędzie się on w dniu 10 maja 2012 r.

 

Celem tej konferencji jest rozpropagowanie informacji na temat LIFE+ oraz wymiana doświadczeń między beneficjentami programu LIFE+ a potencjalnymi wnioskodawcami. Tegoroczne wydarzenie związane będzie również z obchodami dwudziestej rocznicy ustanowienia Instrumentu Finansowego LIFE. W związku z tym, swój udział zapowiedzieli przedstawiciele: Komisji Europejskiej oraz instytucji związanych z ochroną środowiska w Polsce. Ponadto, w ramach obchodów20-lecia LIFE, przewidziany jest popołudniowy wyjazd do Kampinoskiego Parku Narodowego – jednego z polskich beneficjentów LIFE+. Wszelkie informacje na temat uczestnictwa w wydarzeniu na stronach NFOŚiGW

 

Projekty
NFOŚiGW - logo Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska - logo
Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska
Projekty finansowane z Unii Europejskiej Lasy Państwowe - logo