b_300_0_16777215_00___images_news_2019_Co_w_Puszczy_piszczy_duy.jpg

Nowodworski Ośrodek Kultury i Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny Kampinoskiego Parku Narodowego w Granicy mają przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w kolejnej, już XXIV Edycji Konkursu Ekologicznego „Co w Puszczy piszczy?”.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych znajdujących się na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego, jego otuliny oraz w mieście Nowy Dwór Mazowiecki.
Konkurs składa się z trzech etapów:

  • Szkolnego
  • Półfinału – w formie gry terenowej przeprowadzonej na terenie Ośrodka Dydaktyczno- Muzealnego Kampinoskiego Parku Narodowego w Granicy (24.04.2019 r.)
  • Finału Regionalnego – w formie konkursu wiedzy w Nowodworskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Mazowieckim (26.04.2019 r.)


Etap półfinału pozwoli wyłonić 5 najlepszych drużyn, które zmierzą się w Finale Konkursu w Nowodworskim Ośrodku Kultury.

Chęć udziału w Konkursie przez szkołę należy zgłosić Organizatorowi do 22 lutego 2019 r. poprzez wysłanie faxem pod numer 22 732 08 86, mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną deklaracji udziału.

 

 

Projekty
NFOŚiGW - logo Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska - logo
Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska
Projekty finansowane z Unii Europejskiej Lasy Państwowe - logo