tegoroczny Zlot Młodzieży "PALMIRY" odbędzie się 22.10.2022 r. (sobota)

Jak co roku, w październikową sobotę będzie miał miejsce Centralny Zlot Młodzieży PTTK "Palmiry", organizowany przez Zarząd Główny PTTK i Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK we współpracy z parkiem. Tegoroczna edycja poświęcona jest w szczególności upamiętnieniu 80. rocznicy utworzenia Armii Krajowej.

Grupy zorganizowane i turyści indywidualni będą mieli okazję spotkać się na trasach wiodących przez Puszczę Kampinoską, prowadzących do miejscowości Palmiry, gdzie zaplanowano, m.in. uroczystości na cmentarzu oraz pod Krzyżem POS "Jerzyki", a także inne atrakcje. W tym roku będzie można także oddać krew - na parkingu Pociecha będzie ustawiony krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

Zgłoszenia możliwe przez formularz online. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z organizatorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Więcej informacji, w tym szczegółowy program wydarzenia, regulamin i trasy, dostępne na stronie zlotu: www.palmiry.pttk.pl.

Projekty
NFOŚiGW - logo Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska - logo
Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska
Projekty finansowane z Unii Europejskiej Lasy Państwowe - logo